Devam eden teknik yenilikler ve ilgili yasal çerçevenin değişiklikleri nedeniyle aşağıdaki Kullanım Koşulları’na zaman zaman tarafımızdan değişiklik ve/veya düzeltmelerin yapılması gerekmektedir. Bu nedenle, bu web sitesine, her ziyaret öncesinde bu Kullanım Koşulları’nı gözden geçirmenizi ve hesaptaki değişiklik ve/veya düzeltmeleri dikkate almanızı rica ederiz.


İnfoset Yazılım Elektronik Danış. İlet. Hiz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne (“İnfoset”) ait www.infoset.com.tr web sitesinin (“Site”) fikri ve sınaî mülkiyet hakları İnfoset’e aittir.

Aksi belirtilmedikçe, sitede yer alan ticari logo, marka, isim alan adı ve diğer unsurların fikri ve sınai mülkiyet/telif hakları ya da kullanma lisans hakları İnfoset’e aittir. Özel olarak belirtilmediği sürece burada yazılı koşullar kullanıcılara bunları kullanma ya da bunlar üzerinde herhangi bir tasarrufta bulunma hakkı vermez. Sitenin, bir kısmı ya da tamamı herhangi bir yolla (yazılı çıktı alma, diske kaydetme, başka bir siteye yerleştirilme, herhangi başka bir şekilde indirme gibi yollarla) kopyalanamaz, (kopyalarının dağıtımı dâhil olmak üzere), çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayımlanamaz, ödünç verilemez ve içeriği değiştirilip tahrip edilemez.

Sitede yer alan içeriğin bir parçası olarak sağlanan 3. şahıslara ait isim, logo, marka ve diğer materyal ile içeriğin fikri mülkiyet hakları içerik sağlayıcılarına/hak sahiplerine aittir. İçerik sağlayıcıları/sahipleri tarafından özel olarak izni verilmedikçe bunların herhangi bir bölümü herhangi bir şekilde (yazılı çıktı alma, diske kaydetme, başka bir siteye yerleştirilme, herhangi başka bir şekilde indirme gibi yollarla) kısmen ya da tamamen kopyalanamaz, (kopyalarının dağıtımı dâhil olmak üzere), çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayımlanamaz, işlenemez ve içeriği değiştirilerek tahrip edilemez.

Kullanıcılar tarafından siteye gönderilen, iletilen, oluşturulan, teşhir edilen her türlü kullanıcı içeriğinden ve bunlara ilişkin işlem ve eylemlerden dolayı sorumluluk (İnfoset ve 3. şahısların uğrayacağı zarar ziyanı tazmin sorumluluğu dâhil) kullanıcılara aittir.

Kullanıcı, web sitesinde veya diğer kullanıcı hesaplarında bulunan hiçbir veriyi toplamamayı, siteye ait veritabanına erişmemeyi kabul ve taahhüt etmektedir.

Kullanıcı, sitede kendisine sağlanan içerikler nezdinde yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran kullanıcıyı bağlayacaktır.

Kullanıcı tarafından bir fikri mülkiyet hakkının ihlal edilmesi durumunda, ihlal eden kullanıcı bütün yasal yükümlülüğü üstlenecektir, ayrıca İnfoset tüm yasal haklarını kullanmayı saklı tutar.


Bu sözleşme ile ilgili bir sorunuz veya endişeniz varsa, legal@infoset.com.tr e-posta adresimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Son güncelleme tarihi: 27.08.2018